CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Proč Union pojišťovna

Union pojišťovna, a. s., byla založena v roce 1992 a je jednou z nejzkušenějších pojišťoven na trhu. Nabízí širokou škálu produktů životního, neživotního a individuálního zdravotního pojištění jak pro individuální, tak i pro firemní klienty. Union je od roku 1997 dceřinou společností největší nizozemské pojišťovací skupiny Eureko B. V. Tato skutečnost umožňuje Unionu čerpat rozsáhlé zkušenosti a know-how ze všech druhů pojištění z více zemí Evropy.

 

Protože nabízí výhodný produkt
Cestovní pojištění od pojišťovny Union Vám nabízí možnost zvolit si rozsah pojištění dle Vaší potřeby i limity pojistného plnění až do výše 165.000 EUR. Pojistit se můžou klienti, kteří se rekreačně nebo organizovaně věnují jakýmkoli sportům, ti, kteří hodlají v zahraničí manuálně pracovat, i osoby ve věku nad 70 let. Díky atraktivním slevám pro rodiny, kolektivy, děti a studenty a také vynikající ceně již od 9 Kč na osobu a den.

 

Protože na českém trhu má silné zázemí
Pro rok 2010 je u pojišťovny Union pojištěno proti úpadku 126 cestovních kanceláří z České republiky a 325 cestovních kanceláří nabízí pojištění pro účastníky zájezdů od Unionu.

 

Protože umí řešit problémy českých cestujících
V roce 2009 se pojišťovna Union postarala o skoro 3.400 klientů, kteří zůstali v zahraničí, a současně odškodnila 13.600 klientů, kteří měli zakoupený zájezd v dnes již zkrachovalé cestovní kanceláři TOMI TOUR v rámci povinného pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.

 

ocenění

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz