CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00
KONTAKT

CK Czech Paradise

Valdštejnovo náměstí 94
506 01 Jičín

Tel: +420 493 814 247
       +420 493 814 347
GSM: +420 602 962 931
E-mail: info@czech-paradise.cz

Otevírací doba:

PO: 9.00 - 17.00
ÚT: 9.00 - 17.00
ST: 9.00 - 17.00
ČT: 9.00 - 17.00
: 9.00 - 17.00
SO: zavřeno
NE: zavřeno
NA FACEBOOKU

Reference

19.4.2011 Petra (Sunrise Select Diamond Beach Resort, Sharm El Sheikh, Egypt)

Moc Vám chceme poděkovat za super dovolenou, naprosto splnila naše očekávání, mamča byla moooc spokojená, strašně moc se jí tam líbilo a ani jedné se nechtělo domů:(. Já osobně mohu tvrdit, že pro mne to byla nejlepší dovolená, kterou jsem zažila. Abych řekla pravdu, tak už se mi ani moc nechce jet do Řecka, samozřejmě nedám na Řecko dopustit, ale Egypt u mne vyhrál na plné čáře. Problémy s ubytováním žádné nebyly, pouze, když jsme přijely na letiště do Prahy, tak nám odsunuly let prakticky o necelé 3 hodiny, takže jsme byly poměrně naštvané a pořádně ospalé, ale za to nikdo nemohl. Pokoj byl moc hezky zařízený s terasou, akorát se mi moc nelíbila sprcha (nevypadala zrovna nově), ale to jsme neřešily. Animační programy fungovaly, takže jsme chodily na strečink a občas na aquaaerobic. Bary a restaurace fungovaly naprosto bezchybně, jídlo dobré (velký výběr zákusků:)) a moře, to snad Vám ani nemusím povídat - měla jsem velký strach ohledně toho mola, ale úplná bomba, všechny jsme šnorchlovaly a byla to nádhera. Nedaleko hotelu je nákupní centrum, kam jsme bez problémů chodily pěšky a kde jsme nakoupily plno suvenýrů:). Podnikly jsme dva výlety - výstup na Mojžíšovu horu a Dahab safari a oboje moc hezké. No a počasí, parádní, nedokážu si vůbec představit, jaký vedro tam musí být v sezóně. Než jsme se nadály, tak 15 dní uteklo jako voda a opravdu ani jedné se nechtělo domů a musely jsme se držet, abychom neuronily slzu:(. Ještě jednou Vám tedy za nás tři moc děkuji za báječnou dovolenou a jakmile budu mít cestu do Jičína, tak se určitě stavím a ještě popovídám.

4.7.2011 Patrik (Side Star Alexandria Club, Side, Turecko)

S Czech paradise jsme již podnikli několik cest a vše bylo vždy perfektně zajištěno - letos Turecko - Side. Až budu vybírat další cestu, tak mě ani nenapadá jiná varianta, než zajít do kanceléře paní Svobodové a nechat si poradit a prodiskutovat všechny detaily. Díky za za to!!!

8.7.2011 Daniela (Lázně Podhajská, Slovensko)

Ráda bych poděkovala za vyřízení termálních lázní pro svoji maminku. Je právě na pobytu v Podhajské na Slovensku a je moc nadšená. Díky za vaše doporučení a příjemné jednání a zařízení celé záležitosti.

15.7.2011 Hana (Eldorador Salammbo, Hammamet, Tunisko)

Už týden jsme doma z dovolené a ještě to nemůžu stále vydýchat J. Bylo to super. Všechno, od začátku do konce. Moc Vám děkujeme za trpělivost, fakt to byla úžasné. Hotel, personál, jídlo, pití, prostě 1*. Hotel Eldorador Salammbo v Hammametu mě překvapil a to velmi mile. Tunis i Djerbu máme dá se říct dost procestované, ale tohle bylo o 2 třídy lepší. Byli tam klienti z Francie, pár Rusů a pár čechů. S těmi jsme si rádi popovídali. Jedna rodina tam byla dokonce už po šesté. Nikam jinam už nejezdí. Jídlo čerstvé, voňavé, spousta na výběr. Žádné zažívací potíže jsme neměli. Kamarádka byla doslova nadšená.

18.7.2011 Michaela (Hotel Amaraigua, Costa Brava, Španělsko)

Posílám Vám příjemný pozdrav z nejkrásnější dovolené, co jsme s Vaší cestovní kanceláří prozatím zažili. Sice jsme tu první den a pršelo, ale hotel je ten nejkrásnější a nejskvělejší v širém pobřeží. Poprvé máme i wifi zdarma i nejoblíbenější koktejly včetně sex on the beach. Za vše mockrát děkujeme. Zajisté Vám přijdeme ještě osobně poděkovat. :)


POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz