CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00
Parametry
  • Rok výroby: 2008
  • Délka: 333 m
  • Šířka: 38 m
  • Výška: 67 m
  • Rychlost: 23 uzlů
  • Počet cestujících: 3274
  • Posádka: 1332
  • Další vybavení: 5 restaurací, 13 barů a klubů, obchody, dětské koutky, 5 bazénů, 12 výřivek, 4D kino, simulátor F1

Virtuální prohlídka lodi

Interaktivní plán lodi

Aktuální záběry z paluby

Plavba - Loď MSC Fantasia

MSC Fantasi

MSC Fantasia s její sesterskou lodí MSC Splendida je největší výletní lodí jaká byla kdy postavena pro evropského majitele. Tato vlajková loď MSC je mistrovský kousek Italského stylu, perfektní mix moderní technologie, elegance a exkluzivních služeb.

Vybavení lodi

Resturace, bary, kavárny, bazény, vířivky a tobogán, sauna, tahalasoterapie, turecká lázeň, masáže, solária, squash, multifunkční sportovní hřiště, posilovna, lázeňské procedury, wellness centrum, běžecká dráha, internetová kavárna, divadlo, 4D kino, venkovní kino, diskotéka, kasino, knihovna, herna, nákupní centrum, konferenční místnosti, galerie a dětský klub.

Služby v ceně

Celodenní stravování, úklid kajuty, koš s ovocem na kajutě, plavba dle vypsané trasy, přístavní taxy a poplatky, transport zavazadel při nalodění a vylodění, ubytovaní v objednaném typu kajuty, všechny zábavní programy a akce, užívání zařízení v zonách pro cestující.

Služby za poplatek

Kosmetické a kadeřnické služby, lékařské služby, masáže, obsluha na kajutě, wellnes.

Apartmány s balkónem

Tyto apartmány mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, prostorný šatník, koupelnu s vanou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 25 m2. Kategorie 12, Paluba Alfieri.

Virtuální prohlídka pokoje

Vnější kajuty s balkónem

Tyto kajuty mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, koupelnu se sprchou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 17,8 m2 Kategorie 11, Paluby D´Annunzio a Leopardi.

Virtuální prohlídka pokoje

Vnější kajuty

Tyto kajuty mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, koupelnu se sprchou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 14 m2.

Virtuální prohlídka pokoje

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz