CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00
Další Lodě

Dvanáct lodí pro cestování po sedmi mořích. Od malé lodě MSC Melody až po obrovskou MSC Splendida, naši novou vlajkovou loď. Každá loď má vlastního ducha a jinou, neopakovatelnou atmosféru.

Parametry
  • Rok výroby: 2010
  • Délka: 294 m
  • Šířka: 32 m
  • Výška: 60 m
  • Rychlost: 23 uzlů
  • Počet cestujících: 2518
  • Posádka: 1027
  • Další vybavení: 5 restaurací, bary, internet café, disco, 4D kino, kasíno

Interaktivní plán lodi

Aktuální záběry z paluby

Loď MSC Magnifica

MSC Magnifica

Nová třída luxusu, MSC Magnifica je poslední typ výletní lodi třídy Musica. Ve službě od března 2010. Pojme 2500 pasažéřů o které se stará 1000-ci členná posádka a většina kabin v italském stylu má balkón.

Vybavení lodi

Animační programy, bary, bazén, dětský klub, divadelní sál, internet, fitness, jogging pás kadeřnictví, kasíno, kino, knihovna, sauna, turecké lázně, tenis, vířivky, obchody, galerie, restaurace, zásuvky 110/220V.

Služby v ceně

Celodenní stravování, úklid kajuty, koš s ovocem na kajutě, plavba dle vypsané trasy, přístavní taxy a poplatky, transport zavazadel při nalodění a vylodění, ubytovaní v objednaném typu kajuty, všechny zábavní programy a akce, užívání zařízení v zonách pro cestující.

Služby za poplatek

Kosmetické a kadeřnické služby, lékařské služby, masáže, obsluha na kajutě, wellnes.

Kajuty

Všechny kajuty jsou vkusně vybaveny, každá má koupelnu s WC, klimatizaci TV, minibarem, trezorem, radiem.

Apartmány s balkónem

Apartmány se soukromým balkónem (30 m2) - Klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) - Manželská postel, jež lze přeměnit na dvě samostatné postele jednolůžkové postele (na požádání) - Prostorný šatník - koupelna s vanou - TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Minibar - Trezor.

Vnější kajuty s balkónem

Kajuty s balkónem (20 m2); 173 kajut bez balkónu - Kajuty pro osoby s handicapem - klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) -TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou.

Vnější kajuty

Kajuty (16 m2) - klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) - TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz