CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00
Parametry
  • Rok výroby: 2006
  • Délka: 294 m
  • Šířka: 32 m
  • Výška 60 m
  • Rychlost: 22 uzlů
  • Počet cestujících: 2550
  • Posádka: 1027
  • Další vybavení: 5 restaurací, vodopád ve foyer, zenová zahrada a sushi bar, dětský klub, sportovní hřiště

Interaktivní plán lodi

Aktuální záběry z paluby

Plavba - Loď MSC Musica

MSC Musica

MSC Musica je novou vlajkovou lodí flotily MSC. Široké možnosti zábavy na palubě, útulné prostory, vkusný a elegantní nábytek, rozsáhlé prostory pro sportování a služby wellness, skvělá vinotéka a sushi bar a v neposlední řadě komfortní kajuty s balkonem - to vše jsou ideální předpoklady pro vydařenou dovolenou.

Vybavení lodi

Animační programy, bary, bazén, dětský klub, divadelní sál, internet, fitness, jogging pás, kadeřnictví, kasino, kino, knihovna, sauna, turecké lázně, tenis, vířivky, obchody, galerie, restaurace, zásuvky 110/220V.

Služby v ceně

Celodenní stravování, úklid kajuty, koš s ovocem na kajutě, plavba dle vypsané trasy, přístavní taxy a poplatky, transport zavazadel při nalodění a vylodění, ubytovaní v objednaném typu kajuty, všechny zábavní programy a akce, užívání zařízení v zónách pro cestující.

Služby za poplatek

Kosmetické a kadeřnické služby, lékařské služby, masáže, obsluha na kajutě, wellness.

Kajuty

Všechny kajuty jsou klimatizovány a vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, TV, minibarem a trezorem. Z 980 vnějších kajut jich je plných 800 vybaveno vlastním balkonem. Vzhled kajut nemusí být zcela totožný s fotografií, dizajn kajuty se liší podle jednotlivých palub.

Apartmány s balkónem

Apartmány se soukromým balkónem (25 m2) - klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) - Manželská postel, kterou lze přeměnit na dvě jednolůžkové (na požádání)- Prostorný šatník - Koupelna se sprchou - TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Minibar - Trezor.

Vnější kajuty s balkónem

Kajuty s balkónem (17,8 m2); 173 kajut bez balkónu - kajuty vyhrazené osobám s handicapem - Klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) -TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou (kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem).

Vnější kajuty

Kajuty (14 m2) - kajuty pro osoby s handicapem - Klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) -TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou (kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem).

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz