CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00
Parametry
  • Registrace lodi: Panama
  • Rok výroby: 2007
  • Délka: 293 m
  • Šířka: 32 m
  • Ponor: 6 m
  • Rychlost: 23 uzlů
  • Počet cestujících: 3013
  • Posádka: 987
  • Další vybavení: turecké lázně, Shanghaiská restaurace, kasíno, kino

Interaktivní plán lodi

Aktuální záběry z paluby

Plavba - Loď MSC Orchestra

MSC Orchestra

Loď MSC Orchestra byla spuštěna na moře v květnu 2007. Jedná se tedy o zcela nový, luxusní cruiser. Majestátní loď nabízí svým hostům na ploše 22 000 čtverečních metrů mnohostranné možnosti zábavy, volnočasových aktivit a odpočinkových zón. Harmonický obraz lodi dotváří typický italský design zařízení kajut. Loď MSC Orchestra je garantem příjemné dovolené v duchu italské tradice pohostinnosti a s těmi nejlepšími palubními službami.

Vybavení lodi

Animační programy, bary, bazén, dětský klub, divadelní sál, internet, fitness, jogging pás kadeřnictví, kasíno, kino, knihovna, sauna, turecké lázně, tenis, vířivky, obchody, galerie, restaurace, zásuvky 110/220V.

Služby v ceně

Celodenní stravování, úklid kajuty, koš s ovocem na kajutě, plavba dle vypsané trasy, přístavní taxy a poplatky, transport zavazadel při nalodění a vylodění, ubytovaní v objednaném typu kajuty, všechny zábavní programy a akce, užívání zařízení v zonách pro cestující.

Služby za poplatek

Kosmetické a kadeřnické služby, lékařské služby, masáže, obsluha na kajutě, wellnes.

Kajuty

Všechny kajuty jsou vkusně vybaveny, každá má koupelnu s WC, klimatizaci TV, minibarem, trezorem, radiem.

Apartmány s balkónem

Apartmány se soukromým balkónem (25 m2) - Klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) - Manželská postel, jež lze přeměnit na dvě samostatné postele jednolůžkové postele (na požádání) - Prostorný šatník - koupelna s vanou - TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Minibar - Trezor.

Vnější kajuty s balkónem

Kajuty s balkónem (17,8 m2); 173 kajut bez balkónu - Kajuty pro osoby s handicapem - klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) -TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou.

Vnější kajuty

Kajuty (14 m2) - kajuty pro osoby s handicapem - klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) - TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz