CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00
Parametry
  • Rok výroby: 2008
  • Délka: 294 m
  • Šířka: 32 m
  • Rychlost: 23 uzlů
  • Počet cestujících: 2550
  • Posádka: 987
  • Další vybavení: 5 restaurací, vodopád s mosty ve foayé, zenová zahrada a sushi bar, dětský dinosauří park, tenisový kurt

Interaktivní plán lodi

Virtuální prohlídka lodi

Aktuální záběry z paluby

Plavba - Loď MSC Poesia

MSC Poesia

Vybavení lodi

Animační programy, bary, bazén, dětský klub, divadelní sál, internet, fitness, jogging pás kadeřnictví, kasino, kino, knihovna, sauna, turecké lázně, tenis, vířivky obchody, galerie, restaurace, zásuvky 110/220V.

Služby v ceně

Celodenní stravování, úklid kajuty, koš s ovocem na kajutě, plavba dle vypsané trasy, přístavní taxy a poplatky, transport zavazadel při nalodění a vylodění, ubytovaní v objednaném typu kajuty, všechny zábavní programy a akce, užívání zařízení v zónách pro cestující.

Služby za poplatek

Kosmetické a kadeřnické služby,lékařské služby,masáže,obsluha na kajutě, wellness.

Kajuty

Všechny kajuty jsou vybaveny klimatizací, TV, rádiem, telefonem, minibarem, přípojkou na internet (používání internetu je zpoplatněno). V koupelně je sprcha, WC, fén. 
Velikosti kajut: Vnitřní 14 m?, vnější a balkónové 17,8 m2, apartmány s vlastním balkónem 25 m2. Dvě samostatně stojící postele lze nechat na přání přestavit na manželskou postel - kontaktujte Vašeho stevarda.

Apartmány s balkónem

Tyto apartmány mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, prostorný šatník, koupelnu s vanou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 25 m2. Kategorie 12, Paluba Alfieri.

Vnější kajuty s balkónem

Tyto kajuty mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, koupelnu se sprchou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 17,8 m2 Kategorie 11, Paluby D´Annunzio a Leopardi.

Vnější kajuty

Tyto kajuty mají manželskou postel typu queen size, která (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem) může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele, klimatizaci, koupelnu se sprchou, televizi, rádio (dostupné na televizních kanálech), telefon, a za příplatek internetové připojení pro notebook, minibar, trezor. Rozměry: 14 m2.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz