CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00
Parametry
  • Rok výroby: 2009
  • Délka: 333 m
  • Šířka: 38 m
  • Výška: 67 m
  • Rychlost: 23 uzlů
  • Počet cestujících: 3274
  • Posádka: 1332
  • Další vybavení: 4 bazény, squashový kurt, Formula 1 simulátor, Turecké lázně, sauny, solárium, Balinéské masáže

Interaktivní plán lodi

Aktuální záběry z paluby

Plavba - Loď MSC Splendida

MSC Splendida

Pětihvězdičkový servis pro náročné hosty je připraven v MSC Yacht Klubu, exkuzivní oblasti se 72 prostornými apartmány a 24 hodinovým servisem. V salonku Top Sail s hvězdnou kopulí si mohou hosté užívat pohled na zářící hvězdy.

Apartmány

V apartmánech (od 22,10 m2 do 52,80 m2) je manželská postel, která může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele (na požádání, kromě apartmánu vyhrazeného pro osoby s handicapem), klimatizace, prostorný šatník, koupelna s vanou, interaktivní televize, rádio (k dispozici na televizních kanálech), telefon, internetové připojení (za příplatek), mini bar, trezor.

Služby na palubě

Informační kancelář s mnohojazyčnými hosteskami, 24-hodinová kajutová služba, Duty free obchody, Kadeřnictví, Salón krásy, Klenotnictví, Směnárna, Prádelna/žehlírna, Fotograf, Lékařské centrum, Loď je vybavena klimatizací

Apartmány s balkónem

V apartmánech je manželská postel, která může být přeměněna na dvě jednolůžkové postele (na požádání), klimatizace, prostorný šatník, koupelna s vanou, interaktivní televize, rádio (k dispozici na televizních kanálech), telefon, internetové připojení (za příplatek), mini bar, trezor. Kategorie 12.

Vnější kajuty s balkónem

V kajutách jsou dvě jednolůžkové postele, které můžou být přeměněny na manželskou postel (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem), klimatizace, koupelna se sprchou nebo vanou, interaktivní televize, rádio (k dispozici na televizním kanálu), telefon, internetové připojení (za příplatek), mini bar, trezor. Od kategorie 6 po kategorii 11.

Vnější kajuty

V kajutě jsou umístěny dvě jednolůžkové postele, které můžou být přeměněny na manželskou postel (na požádání, kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem), klimatizace, koupelna se sprchou, interaktivní televize, rádio (dostupné na televizním kanálu), telefon, internetové připojení (za příplatek), mini bar, trezor. Od kategorie 4 po kategorii 5.

Vybavení všech kajut

Soukromou koupelnou s toaletou, Telefonem, Interaktivní televizí, Minibarem, Trezorem

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz