CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00
Katalog

Katalog všech poznávacích zájezdů od CK Czech paradise

Katalog poznávacích zájezdů do exotiky 2011

Poznávací zájezdy - Všechny destinace

Filipíny s ostrovem Palawan

2000 let staré rýžové terasy, vodopády, jeskyně s ponornými řekami, závěsné rakve v Údolí ozvěn. Budeme šnorchlovat v azurovém moři souostroví Visayas, pozorovat delfíny a obdivovat Čokoládové hory na Boholu s nejmenší opičkou na světě - Nártounem. "Ostrov ohně a kouzel", Siquijor, kam turisté prakticky nezavítají. Buďte jedni z mála, kdo zkusí Kantabonské jeskyně a koupání v modré laguně pod místními vodopády. Vyhlášený ostrov Boracay s nejjemnějším bílým pískem na světě. Ubytování přímo u pláže je samozřejmostí. Ostrov Palawan, tropický ráj Filipín připomínající Borneo.

Ekvádor a Galapágy

Umíte postavit vajíčko na špičku? Na rovníku se nám to bez problémů podaří. Navštívíme zajímavé památky města Quita. Z kostela, jehož interiér je celý ze zlata se nám zastaví dech. Setkání se šamanem. Zjistíme, jaké magie se ukrývají v amazonské džungli. Lov piraní a anakond. Výstup k základnímu táboru nejvyšší hory světa, sopky Chimborazo. Nenecháme si ujít největší místní atrakci Nariz del Diablo s jízdou vlakem po strmém úbočí hor. 19 ostrovů a 40 ostrůvků s bílo písečnými plážemi, a křišťálově čistou vodou, to jsou Galapágy. Uvidíme ohromné opuncie, přátelská zvířata, která nepoznali strach a nepovažují člověka za nepřítele. Neuvěřitelný, ale zatím skutečný svět krásné přírody, bohaté vodní zvířeny, která není nikde jinde na světě.

Peru, Ekvádor a Galapágy

Krásná země, která nám i po návratu domů zůstane v našich srdcích. 19 ostrovů a 40 ostrůvků s bílo písečnými plážemi, a křišťálově čistou vodou, to jsou Galapágy. Zjistíme, jaké magie se ukrývají v amazonské džungli. Lov piraní a anakond. Výstup k základnímu táboru nejvyšší hory světa, sopky Chimborazo. Z paluby letadla nad Nazcou se budeme divit nad obrovskými obrazci a jejich vznikem. Nevynecháme fotogenické údolí a zároveň nejhlubší kaňon světa Colcu. Jak vysoko budou létat kondoři? Vřele nás uvítají místní obyvatelé na plovoucích ostrovech na jezeře Titicaca. Divoká a bouřlivá řeka Urubamba nás dovede až na jedno z nejmystičtějších míst, na bývalé incké město Machu Picchu.

Peru a Ekvádor

Krásná země, která nám i po návratu domů zůstane v našich srdcích. Zjistíme, jaké magie se ukrývají v amazonské džungli. Lov piraní a anakond. Výstup k základnímu táboru nejvyšší hory světa, sopky Chimborazo. Z paluby letadla nad Nazcou se budeme divit nad obrovskými obrazci a jejich vznikem. Nevynecháme fotogenické údolí a zároveň nejhlubší kaňon světa Colcu. Jak vysoko budou létat kondoři? Vřele nás uvítají místní obyvatelé na plovoucích ostrovech na jezeře Titicaca. Divoká a bouřlivá řeka Urubamba nás dovede až na jedno z nejmystičtějších míst, na bývalé incké město Machu Picchu.

Kmeny jižní Etiopie a parky údolí Omo

Během této cesty poznáme pravý život domorodých kmenů díky vybaveným kempům poblíž. Jednu noc nás bude uspávat příjemné hřmění padající vody vodopádu Ajura. Navštívíme jezero Wenchi v kráteru sopky s horkými prameny, vodopády, překrásnými údolími. Ochutnáme místní specialitu "Injeru". Jaký je to pocit proplouvat mezi nejobávanějšími hrochy a obrovskými krokodýly?

Zobrazeno 1 - 5 ze 23 článků

< Předchozí 12345 Další >
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz