CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Autem k moři do Chorvatska, Itálie nebo Bulharska

Vlastní dopravu při cestě na dovolenou volí čím dál více českých turistů. Doprava autem k moři může vyjít levněji než autobusem nebo letecky. Poradíme Vám kde výhodně natankovat, co si vzít s sebou přes hranice, kde je zpoplatněná dálnice, vzdálenosti a plno dalších důležitých informací.

Když se vydáte na dovolenou k našemu nejbližšímu moři do Chorvatska, do stále velmi oblíbené destinace pro české i zahraniční turisty, dá se cesta autem na Istrijský poloostrov zvládnout poměrně dobře za 8 až 10 hodin jízdy. Pojedete-li ještě dál do Jižní Dalmácie, za 15 hodin se dostanete až do známého Dubrovníku... Pokud budete tankovat v Chorvatsku, cena pohonných hmot je tam téměř stejná jako v ČR. Cestou do Chorvatska nezapomeňte uhradit dálnice ve Slovinsku a v Chorvatsku.

 

Do Itálie je doba jízdy autem přibližně stejná jako na Istrijský poloostrov.  Nejvíce turistů jezdí na sever Itálie, na známá místa do Benátek, Caorle apod. Cesta autem tam trvá 8 až 10 hodin. Přejedete Rakouské Alpy, Italské Alpy a jste u moře. Pokud se vydáte až na jih Itálie, strávíte v autě i 20 hodin. Komu ale delší cestování autem nevadí a rád si zajede k jihu až na Kalábrii, bude nadšen z nádherné přírody a krásně rozkvetlých květin. A kdy vyrazit do Itálie na dovolenou? Volte raději červen, červenec nebo září. Srpen je pro Italy největší sezóna a ceny zájezdů jsou oproti jiným měsícům trošku vyšší.

Láká vás Bulharsko? Pak počítejte s tím, že vlastní dopravou je to do této země opravdu daleko, ale mnoho turistů absolvuje tuto dlouhou cestu bez větších potíží. Bulharsko je na naše poměry stále ještě levné a to po všech stránkách. Od potravin až po oblečení. Do Bulharska se musíte vydat přes Rumunsko a cesta autem vám potrvá alespoň 24 hodin. Do oblíbených letovisek musíte totiž absolvovat vzdálenost kolem 2000 km.

VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz