CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Bojíte se létání? Nemusíte...

Letecká přeprava je nejbezpečnější způsob dopravy.

Když kupujeme dovolenou, obvykle vybíráme i způsob dopravy, autem, autobusem anebo letecky. Ti z nás, kteří se bojí létat, mnohem raději dávají přednost autobusové dopravě, i když často v autobuse stráví třeba i 24 hodin. Letadlo Vás přepraví za krátkou dobu a nejrychleji ze všech dopravních prostředků. Je to nejrychlejší a nejbezpečnější přeprava lidí, kde se dostanete za krátkou dobu z jednoho kraje světa na druhý.


Když odlétáte na dovolenou, jsou lety většinou přímé a v turistické třídě. Lety zpravidla po Evropě trvají zhruba od 1 hodiny do 5 hodin, na palubě je o Vás postaráno příjemnými letuškami, které Vám během letu donesou malé občerstvení a pití. Pokud letíte déle, je možné počítat s mezipřistáním, kde letadlo doplní palivo a vy můžete v klidu pokračovat dál a užít si let. Leteckých společností je mnoho a každá z nich má na palubě odlišné služby. Novinkou v této oblasti jsou například i sprchy nebo bary s čepovaným pivem přímo na palubě letadla u vybraných leteckých společností.


Můžete si také zakoupit samostatnou letenku, aniž byste museli zakoupit dovolenou. A to přímo na našich webových stránkách v sekci LETENKY nebo v naší CK, kde Vám zajistíme letenky do celého světa za nejvýhodnější ceny. S veškerým vyřízením Vám samozřejmě pomůžeme, zajistíme letenku, a pokud si to budete přát, zajistíme Vám i konkrétní sedadlo v letadle. Také si můžete vybrat, jestli poletíte v nejnižší knihovací třídě anebo si rádi připlatíte a poletíte i ve vyšší knihovací třídě s vyšší úrovní komfortu a servisu.

Nemáte plán na víkend? Zakupte si ještě dnes letenku třeba do Paříže za výhodné ceny a užijte si tak romantický víkend ve Francii.

VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz