CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Do zahraničí bez pojištění? Neriskujte


Hlavní sezóna je v plném proudu, děti mají prázdniny, rodiče plánují dovolenou a nejčastěji na last minute vyrážejí autem. Na cestovní pojištění však mnoho lidí zapomíná nebo si jej záměrně nepořizují "aby ušetřili". Ti co si kupují zájezd přímo v cestovní kanceláři, dostanou nabídku cestovního pojištění při objednání zájezdu, ale je samozřejmě na každém jestli se pojistí nebo ne. V České republice si zdravotní pojištění sice platíme, avšak za hranicemi republiky naše zdravotní pojištění neplatí jako v ČR.

Nejčastěji podceňují pojištění turisté, kteří se vydávají na cestu vlastní dopravou. Spousta Čechů si pojištění nesjedná, a když se náhodou něco stane, třeba jen zlomená ruka, jsou překvapeni jaké částky musí uhradit. Například v Chorvatsku za zlomenou ruku a její ošetření můžete zaplatit až 50 tisíc korun českých. Proto rozhodně není dobré podceňovat cestovní pojištění.

Někteří klienti mají kreditní karty kde je základní cestovní připojištění zdarma. V tomto případě je dobré si před vycestováním zajít do své pobočky a ujistit se, na co všechno se toto cestovní připojištění vztahuje. Může se stát, že pojištění ke kreditní kartě je bez asistenční služby, která je velmi důležitější v rámci celého pojištění. Tato služba slouží ke komunikaci mezi Vámi, pojišťovnou a danou nemocnicí nebo lékařem a též za Vás hradí vyšší vzniklou škodu, kterou byste jinak museli uhradit ze svých prostředků na místě sami.

Co takové cestovní pojištění obsahuje?

Základním rizikem je pojištění léčebných výloh, které kryje veškeré lékařské ošetření, k jakému by mohlo v zahraničí dojít.

Cestovní pojištění k zájezdu může zahrnovat i pojištění pro případ nečekaného zrušení zájezdu, např. ze zdravotních důvodů. Z vlastních zkušeností toto připojištění rozhodně doporučujeme, jelikož nikdy nevíte, co se může stát. V případě, že budete mít připojištění proti storno zájezdu pojišťovna Vám vyplatí až 80% storno poplatku a vy pak nepřijdete o celou uhrazenou částku za dovolenou, ba naopak si můžete hned sjednat novou náhradní dovolenou.

Navíc si můžete cestovní pojištění rozšířit o mnoho dalších rizik, mezi které patří úraz, odpovědnost za škody, ztrátu či zničení zavazadel a mnoho dalších. Dále už záleží na každém klientovi individuálně, co je pro něj důležité a co si do svého pojištění zahrne.

Nikdy neříkejte, že se nic nemůže stát a nepodceňujte riziko dovolené bez pojištění. Nejlepší dovolená je samozřejmě dovolená plná pohody a sluníčka bez starostí a zbytečných nepříjemností. V naší CK Vás rádi pojistíme při sjednání Vašeho zájezdů tak, abyste svoji dovolenou strávili bez zbytečných starostí s řešením vzniklých, nepříjemných situací.

VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz