CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

ETIOPIE, srdce Afriky plné emocí

Domorodec na sláměEtiopie leží ve vnitrozemí Afriky s bohatou faunou i florou, posetou lesy, savanou, loukami a nádhernou přírodou. Pokud se vydáte do této země, čekají vás nezapomenutelné zážitky plné emocí. Poznáte historický sever a jih Etiopie, který je často považován za kolébku civilizace...

KrokodýlV severní části země se nachází krásné  Simienské hory, nejvýše položené jezero TANA, kde je pramen Nilu, osmý div světa - Lalibela - křesťanské kostely vytesané přímo ve skalách a zařazeny na seznam Světového dědictví UNESCO. V jižní části země zažijete skutečnou výpravu do hluboké minulosti, kde žijí dodnes domorodé kmeny. Je zde zachovalý život doby kamenné, šokující kmen MURSI s talířky ve rtech nebo kmen Dorze s domy ve tvaru úlu. Lidé v místních kmenech jsou přátelští a milí a děti rády natahují ruce, aby od vás dostaly nějakou tu dobrůtku.

Dívka s kůzletemEtiopie vás nadchne jako všechny co již Etiopii navštívili. Za návštěvu také stojí místní kávové plantáže, divoká africká zvěř a národní parky s vodopády. Máte-li rádi dobrodružství, můžete vyzkoušet plavbu mezi hrochy a krokodýly nebo při pěší procházce můžete pozorovat zebry, horské nyaly, červené lišky a jiná ohrožená zvířata.

Vesnice kmene DorzeA pokud dostanete chuť na něco dobrého, vyzkoušejte místní specialitu "Injera", kterou si zajisté zamilujete. Injera je velká placka nakyslé chuti, ke které se podávají různé přílohy, zelenina, koření, příjemně okořeněné maso - muži turisté tedy nebudou trpět hlady. Po dobrém obědě určitě vyzkoušejte Etiopskou kávu, která je vyhlášená, vynikající a všude dostupná.

VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz