CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Internet vs cestovní kancelář vs agentura

dovolená Uvažujete o dovolené a říkáte si kde ji v tom nepřeberném množství pořídit? Každý kdo pracuje denně s internetem ví, že na internetu najde zboží levněji než v kamenném obchodě. Možná to platí u mnoha výrobků, ale ne u dovolené. Na internetu i v kamenném obchodě cestovní kanceláře jsou ceny za dovolenou stejné. Jaký je tedy rozdíl? Na internetu je nabídek příliš, a zorientovat se v nich je docela dřina. Když už si nakonec dovolenou v nějakých vyhledávačích vyberete, zjistíte, že je obsazená, i když tato skutečnost není nikde uvedena.

Zajdete-li si do cestovní  kanceláře,  která nabízí a zařizuje dovolené od více cestovních kanceláří můžete si být jisti, že cena je stejná jako na internetu, informace o dostupnosti dostanete nejaktuálnější a ještě Vám poradí, vše zařídí a vyhledají pro Vás nejvýhodnější cenu. Záměrně nezmiňujeme cenu nejnižší, protože často se vyplatí připlatit jen "pár stovek" a mít zážitek z dovolené neporovnatelně lepší než se snažit za každou cenu ušetřit každou korunu. Tuto informaci na internetu také nenajdete.

Má si zákazník všímat rozdílu mezi cestovní kanceláří a cestovní agenturou? Je na každém, kde si dovolenou vybere. Pokud raději sázíte na jistotu, obraťte se na cestovní kancelář. Cestovní agenturu si může založit témě každý, ale cestovní kancelář musí splňovat určité podmínky jako je vzdělání, dlouholetá praxe a hlavně pojištění proti úpadku. Cestovní kancelář musí být ze zákona pojištěna na úpadek. Cestovní agentura může kdykoliv ukončit svoji činnost a nikdo za ni nenese žádnou odpovědnost.

Váš komentář:


captcha
VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz