CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Dovolená na poslední chvíli


Začátek června je také začátek sezóny na objednávání a kupování last-minute dovolené. V posledních letech je dovolená "na poslední chvíli" velmi oblíbená mezi všemi, kteří si plánují dovolenou a chtějí co nejvíce ušetřit...

A není divu. Když si zakoupíte dovolenou v průběhu jarních měsíců, dostanete sice určité slevy a výhody, ale nejsou tak výhodné jako když si zakoupíte zájezd dnes a zítra nebo za dva dny odlétáte. Na druhou stranu ti co si objednávají dovolenou již na podzim nebo z kraje roku, mají na výběr z mnoha možností ubytování, děti zdarma (do určitého věku) nebo za zvýhodněnou cenu jen za poplatky nebo za letenku. U last-minute tyto výhody nemáte, ale i tak ušetříte stále víc.

Letos se na last-minute dostanete do zemí jako Řecko, Turecko, Egypt se všemi poplatky do 10.000,- Kč letecky s polopenzí nebo i all-inclusive (neomezeně jídla po celý den). Bulharsko letecky můžete vybírat již od 6.990,- Kč na osobu.

Pokud Vám nabídka připadá lákavá nerozmýšlejte se dlouho a zastavte se v naší cestovní kanceláři CK Czech Paradise (hned vedle Jičínské brány) a spolu můžeme vybrat dovolenou přesně podle Vašich představ. Pokud chcete ale ještě čekat na lepší nabídku, přihlaste se k odběru last-minute (na stránce v pravém sloupci) a zadejte o jakou destinaci máte zájem a my Vám budeme pravidelně zasílat vybrané aktuální nabídky last-minute na email.

VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz