CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Lyžování v Rakousku, Itálii či Francii


Skončilo léto a s ním i letní zájezdy do Vašich oblíbených letovisek, kam jezdíte každoročně na dovolenou. Letní sezona byla ukončena ke konci září, přesto si stále ještě můžete zakoupit zájezd do teplého Tuniska nebo Egypta, kam klienti létají celoročně, zatímco u nás je sníh a mráz...

Pro milovníky sněhu již máme připravený zájezd do Rakouska nebo Itálie, kde je aktuálně 400 cm sněhu na sjezdovkách.

Lyžování v Itálii

V Itálii patří mezi oblíbená lyžařská centra Passo Tonale. Tato lyžařská oblast se rozkládá na severozápadním okraji údolí Val di Sole v nadmořské výšce 1880 m. Středisko je proslaveno ledovcem Presena, který umožňuje téměř celoroční lyžování ve výšce až 3016 m n.m. Tento areál disponuje 70 km kvalitních sjezdových tratí, speciálně pro snowboarding jsou zde dva snowparky i pro běžkaře je zde cca 43 km dlouhých běžeckých tratí. I když jsou abnormálně příznivé sněhové podmínky, je zde navíc systém umělého zasněžování, který pokrývá 100% plochy areálu. Po lyžování je tu nabídka restaurací, pizzerii, obchodů, kluziště s večerním provozem i místní ski-bary, kde můžete příjemně zakončit svůj lyžařský den.

Do Itálie se můžete vydat již od 4.600,- Kč / os. V ceně je zahrnuto ubytování v apartmánu pár metrů od sjezdových tratí a skipasem na celé středisko a po celou dobu pobytu.

Lyžování v Rakousku

Rakousku se můžete vydat do oblíbených lyžařských středisek jako Kitzbuhel nebo Zillertal, na ledovce Pitztal, Stubai nebo jeden z nejznámějších ledovců Kaprun, který je spojen s klimatickými lázněmi Zell am See a tvoří jednu z nejoblíbenějších celoročně sportovně využívaných oblastí v Rakousku - Salzbursku. Do Alpincentra ve výšce 2452 m vás dopraví vysokokapacitní kabinové lanovky. Odtud se lyžařům nabízí oblast ledovcového lyžování s velkým množstvím sjezdovek všech stupňů náročnosti a vybere si tu opravdu každý. Za nejkrásnější je považována lyžařská trasa, která začíná ve výšce 3029 m n.m. a je dlouhá 3,5 km. Po lyžování si můžete odpočinout v lázních, které nabízejí širokou infrastrukturu služeb. Na romantickou procházku se můžete vydat kolem Zellerského jezera.

Lyžování ve Francii

Francie, země plná poznání, historie, romantiky, krásných pláží a azurového moře, ale i nepřeberných množství lyžařských středisek během zimní dovolené. Ve Francii je spousta oblíbených oblastí a letovisek jako Les Orres, nachází se v blízkosti národního parku des Ecrins nebo Středisko Chamrousse, který leží na strmém výběžku masivu Belledome.

Ale k nejvyhledávanějším lyžařským střediskům ve Francii patří Les Menuires/Les 3 Vallées, které leží v oblasti severních Alp v pohoří Savoie. Je součástí největší lyžařské oblasti světa. Samotné Les Menuires nabízí 160 km sjezdových tratí a s okolními středisky Val Thorens a Courchevel dohromady tvoří olympijskou oblast známou jako 3 údolí (Les 3 Vallées). Nabízí cca 600 km sjezdovek, několik snowparků pro snowboard. Díky poloze zaručuje středisko dostatek sluníčka na všech svazích po celou dobu sezony. Středisko je moderně vybaveno, nabízí ubytování v apartmánech až pro 8 osob a můžete si ho objednat již od 3890,- Kč / os, s 6-ti denním skipasem. Skibusy jezdí po celou sezonu až do pozdních večerních hodin. Ke společenskému vyžití můžete využít různé bary a diskotéky, vyhřívané bazény, kluziště i relaxační centrum s krytým bazénem. To vše najdete v největším skiarálu světa.

Proto nečekejte a objednejte si Vaši zimní dovolenou již v říjnu a získejte až 15% slevu za včasný nákup.

VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz