CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Oblíbené destinace pro sezonu 2012 jsou tady


Připravili jsme pro Vás pár tipů a oblíbených zemí jako pomoc s výběrem Vaši dovolené. Oblíbenou destinací pro letošní sezonu je jako každý rok Chorvatsko, které je dostupné pro většinu turistů...

Hitem jsou převážně nabízené apartmány s polopenzí, bez stravy, nebo jako balíčky. Když se vydáte do Chorvatského starého města Biograd na Moru, v hlavní sezoně zaplatíte za ubytování s polopenzí a s autobusovou dopravou necelých 7.000,- Kč. Biograd na Moru bývalo korunovačním městem českých králů a sídlem biskupa. Nyní je to moderní turistické středisko s dobrou vybaveností. Pláže tu jsou písčito-oblázkové a autem tu můžete být za 10 až 12 hodin jízdy. Pokud ale hledáte v Chorvatsku místo vhodné pro malé děti bez oblázkových pláží, je tu pro Vás ostrov Rab, který je na začátku Chorvatska a jste tam autem za necelých 8 hodin. Cestovní kanceláře pořádají pro děti různé animační programy a nabízí k zakoupení fakultativní výlety.

Pro oblíbené ubytování v apartmánech i pro větší rodiny jsou vhodné zájezdy do Itálie. Apartmány jsou vybaveny až třemi ložnicemi, plně vybaveným kuchyňským koutem, parkováním u apartmánu a s bazénem. Většinou ve vzdálenosti do 500 m od moře. V Itálii můžeme doporučit Palmovou riviéru, oblast jezera Lago di Garda nebo ostrov Elba. Krásné a dlouhé písčité pláže, ubytování v rozkvetlých zahradách, moře s pozvolným vstupem jsou nejvíce vhodné pro rodiny s dětmi. Do Itálie se vyplatí vycestovat na dovolenou od června do konce července a potom celé září. V srpnu jdou všechny ceny zájezdů do Itálie nahoru, jelikož pro Italy začíná dovolená a prázdniny a pokud se chcete dostat do Itálie zrovna v tomto měsíci, musíte počítat s tím, že si trochu připlatíte. Také je výhodnější si zájezd koupit na first moment, kde dostanete slevy jak za včasný nákup a taky se uplatňují děti zdarma do určitého věku.

Na letecké zájezdy jsou samozřejmě slevy výraznější, zatím nejvíc kupované letecké zájezdy na léto 2012 jsou Bulharsko a Řecko. U některých hotelů mají děti stravu a pobyt zdarma a někde platí jen povinné poplatky. Máme zde také speciální nabídku "s vnoučaty k moři". Vaše vnouče poletí zdarma a navíc získá poukázku v hodnotě 2000,- Kč na nákup další dovolené a druhé vnouče poletí za zvýhodněnou cenu letenky a poukaz získá také. Speciální program pro seniory, kde ze základní ceny dostanete slevu 40%. Navíc speciální akce na Bulharsko v letovisku Primorsko, pokud si přejete all-inclusive, na vybrané penziony i v hlavní sezoně vás bude týden stát 9.990,- Kč s možností každodenního navštěvování centra animačních programů jak pro děti tak pro dospělé. Pro děti čeká vstup do aquaparku zdarma v doprovodu obou rodičů. Neváhejte proto dlouho s výběrem Vaši dovolené, čím dříve tím výhodnější cena pro Vás a celou rodinu.

VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz