CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Romantická dovolená na řeckém ostrově Santorini


Říká se, že jeden z nejromantičtějších ostrovů v Evropě je právě řecký ostrov Santorini. Představte si nádhernou přírodu, bílé nízké budovy, spoustu památek a průzračně čisté moře. Ostrov Santorini o rozloze 76 km2 leží v nejjižnější části souostroví Kyklad v Egejském moři. Na tento romantický ostrov přijíždějí klienti z celého světa a turisty je vyhledáván zejména pro krásné a široké pláže s průzračným mořem a pro jeho sopečný původ... Dnešní podobu ostrova ovlivnil právě obrovský výbuch sopky v polovině druhého tisíciletí př.n.l. Výbuch způsobil, že střed ostrova zmizel a zbyl z něj jen prstenec ostrůvků v místě bývalého vulkánu.

Hlavním městem ostrova Santorini je Thira. Ten kdo chce poznávat památky a krásu místní architektury, vydá se právě do tohoto hlavního města plného historie. Za návštěvu stojí také muzeum vín, kde můžete zároveň ochutnat vína místních kvalitních značek. Město nabízí i posezení v mnoha restauracích s romantickou atmosférou, odkud se dá pozorovat západ slunce. Také můžete zajít do jednoho z místních kostelíčků a vychutnávat si tak atmosféru celého městečka. Pro Santorini jsou typickým znakem bílé budovy s modrými střechami.

Když budete na tomto ostrově, určitě stojí za to si celý ostrov procestovat. Není tak velký a výlet Vám nezabere příliš času. V pravidelných intervalech zde jezdí tzv. smartbusy po třech trasách, které se prolínají a vy můžete kdykoli a kdekoliv vystoupit. Vyzkoušet si také můžete ranní či večerní plavby kolem ostrova i s možností podávání večeře při západu slunce. Kdo by si nepřál takovou romantickou dovolenou?

Zájezdy na ostrov Santorini pořádá mnoho větších cestovních kanceláří a můžete si vybrat z velkého množství krásných hotelů s výhledem na moře a ostatní ostrovy kolem. Většina hotelů nabízí ubytování se snídaní, ve výjimečných případech je možno si v hotelu doobjednat za příplatek polopenzi či all inclusive.

Santorini je opravdový ráj pro romantické povahy a zaručeně zde prožijete nádhernou dovolenou.

VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz