CK Czech Paradise - exotická dovolená - Etiopie, Indie, Peru, Galapágy
Dnes v máme slevu 2% pro:
493 814 247
Po-Pá: 9.00-17.00

Vybíráme exotickou dovolenou na zimu


Pokud nemáte rádi zimu, sníh a mráz či neholdujete lyžování, máte spoustu možností kam v zimě vyrazit na dovolenou plnou sluníčka a teplého moře. Rudé moře či Egypt jsou tradiční destinace, kam se létá po celý rok, ale můžete si objednat i dovolenou ve vzdálenějších krajích jako např. Spojené Arabské Emiráty... Doba letu se pohybuje kolem 6 hodin a sluníčko tam svítí skoro celý rok... Zájezd do této země si můžete zakoupit již od 14.990,- Kč / os. Lákají-li vás exotičtější země, zkuste třeba Thajsko, Kubu nebo Dominikánskou republiku. Let do těchto zemí potrvá již něco kolem 12 hodin.

Dovolená v Thajsku

Thajsko leží v jihovýchodní Asii obklopené Jihočínským mořem a ze západu Andamanským mořem. Krásné, široké a hlavně opuštěné pláže stejně jako ty menší a velmi rušné jsou hlavní atrakce Thajska. Všude si vychutnáte nádherné moře barvy modré až po smaragdově zelenou. Nejlepší období pro návštěvu této země je od listopadu do dubna. Pro cestu do Thajska není potřeba vízum, postačí pouze pas platný ještě 6 měsíců od vstupu na území. Cena dovolené v Thajsku se pohybuje již od 35.000,- Kč / os na týden se snídaní. Kuchyně v Thajsku je vyhlášená a stravování velice levné, není tedy třeba se omezovat jen na stravování v hotelích (které je často dražší a horší než v místních restauracích).

Dovolená v Karibiku

Karibské ostrovy leží v nádherném, čistém a průzračném Karibském moři mezi severní a jižní Amerikou. Dominikánská republika je turisty nejnavštěvovanější zemí Karibiku. Nekonečné pláže se zářivým pískem a vysokými palmami Vás okouzlí jako v pohádce. Nejznámější a nejvíce navštěvovaná oblast je Punta Cana s několika kilometry dlouhou pláží a i hotely jsou zde opravdu na vysoké úrovni. Oblíbená letoviska Bayahibe a Boca Chica leží jen několik málo kilometrů od hlavního města Santo Domingo. Na last minute se do Dominikánské republiky můžete podívat od 22.000,- Kč / os s programem all inclusive.

Severozápadním směrem od Dominikánské republiky leží země, jejíž tvar připomíná krokodýla. Kuba je jednou z posledních zemí, kde stále existuje socialismus sovětského typu. Pro turisty je ale Kuba velmi bezpečná, díky penězům plynoucím z cestovního ruchu. Hlavní město Havana je známá hlavně pro své doutníky. Mezi nejnavštěvovanější letoviska na Kubě patří Varadero, kde se nacházejí dlouhé písečné pláže a hotely všech kategorií se spoustou zábavy ve dne i v nočních hodinách. Pokud byste ale raději strávili svou dovolenou v klidu a s jedinečnou atmosférou stojí za to pobyt na ostrově Cayo Largo. Tento ostrov má pouze 7 hotelů, mnoho klidných a opuštěných pláží. Kuba se prodává již od 28.990,- Kč / os s programem all inclusive.

VYHLEDAT ZÁJEZDY
ODBĚR LAST-MINUTE

Chcete dostávat emailem nejzajímavější nabídky last-minute zájezdů?

Váš e-mail:   
Země:   
   

Katalog zájezdů do Exotiky

KURZY MĚN
USD
-
USD - Americký dolar
GBP
-
GBP - Britská libra
EUR
-
EUR - Euro
aud
-
AUD - Australský dolar
aud
-
PHP - Filipínské peso
HRK
-
HRK - Chorvatská kuna
INR
-
INR - Indická rupie
IDR
-
IDR - Indonéská rupie
PLN
-
PLN - Polský zlotý
THB
-
THB - Thajský baht
TRY
-
TRY - Turecká nová lira
POZNÁVACÍ ZÁJEZDY LEVNÉ UBYTOVÁNÍ DOVOLENÁ KONTAKT
Etiopie Hotely Praha Další služby
Indie Hotely Londýn Levné letenky Zaměstnání
Peru Hotely Paříž Parkování u letiště
Reference
Ekvádor a Galapágy Hotely Řím Cestovní pojištění O nás
Filipíny Hotely Benátky Slevy na dovolenou
Thajsko Hotely Berlín
Adventní zájezdy

Všechny práva a změny cen vyhrazeny © 2003-2011 Cestovní kancelář Czech Paradise  rss Novinky | Mapa stránek | Webdesign www.gvw.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz